ARMAC Power strip Arcolor3 5m 3x FR
Gamintojas: ARMAC
Prekės kodas (MPN): ARCOLOR3/50/CZ
Prekės kodas (MPN): ARCOLOR3/50/CZ
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 14,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Armac ARColor 3 - power strip - 2300 Watt |
| Device type: | Power strip |
| Cord length: | 5 m |
| Weight: | 137 g |
| Input voltage: | AC 230 V |
| Output voltage: | AC 230 V |
| Power capacity: | 2300 Watt |
| Input connectors: | 1 x power CEE 7/7 |
| Output connectors: | 3 x power CEE 7/5 |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 18 cm x 6 cm x 4 cm |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas The ARColor 3 is an extension cord of unique modern shape as well as high quality and aesthetics of manufacturing. It has 3 earthed sockets and is offered in any combination of colors. The ARColor user can choose 3 cord lengths and two types of plugs. The mains cord can be ended with an ergonomic plug or with the IEC C14 connector. The extension cord may be offered with shields against electric shock. Funkcijos 3 earthed sockets Two-color casing |
| Product description: | Armac ARColor 3 - power strip - 2300 Watt |
| Device type: | Power strip |
| Cord length: | 5 m |
| Weight: | 137 g |
| Input voltage: | AC 230 V |
| Output voltage: | AC 230 V |
| Power capacity: | 2300 Watt |
| Input connectors: | 1 x power CEE 7/7 |
| Output connectors: | 3 x power CEE 7/5 |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 18 cm x 6 cm x 4 cm |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
The ARColor 3 is an extension cord of unique modern shape as well as high quality and aesthetics of manufacturing. It has 3 earthed sockets and is offered in any combination of colors. The ARColor user can choose 3 cord lengths and two types of plugs. The mains cord can be ended with an ergonomic plug or with the IEC C14 connector. The extension cord may be offered with shields against electric shock.
Funkcijos
3 earthed sockets
Two-color casing