ARMAC M9/25/CZ Armac Surge Protection MU
Gamintojas: ARMAC
Prekės kodas (MPN): M9/25/CZ
Prekės kodas (MPN): M9/25/CZ
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 24,41 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Armac Multi M9 - power strip - 3680 Watt |
| Device type: | Power strip - external |
| Cord length: | 2.5 m |
| Weight: | 446 g |
| Input voltage: | AC 230 V |
| Output voltage: | AC 230 V |
| Power capacity: | 3680 Watt |
| Input connectors: | 1 x power Type E |
| Output connectors: | 9 x power Type E |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 6 cm x 55 cm x 5 cm |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas The Multi M9 has 9 secured grounded sockets so you can connect to virtually any device you have. Multi M9 can perform basic security functions for both computer and audiovisual systems. Modern design, large number of slots and color combination make multi products unrivaled. The Multi M9 has built-in shields of the mains sockets. Funkcijos 9 earthed sockets Automatic fuse Anti-surge system Shields of the mains sockets |
| Product description: | Armac Multi M9 - power strip - 3680 Watt |
| Device type: | Power strip - external |
| Cord length: | 2.5 m |
| Weight: | 446 g |
| Input voltage: | AC 230 V |
| Output voltage: | AC 230 V |
| Power capacity: | 3680 Watt |
| Input connectors: | 1 x power Type E |
| Output connectors: | 9 x power Type E |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 6 cm x 55 cm x 5 cm |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
The Multi M9 has 9 secured grounded sockets so you can connect to virtually any device you have.
Multi M9 can perform basic security functions for both computer and audiovisual systems.
Modern design, large number of slots and color combination make multi products unrivaled.
The Multi M9 has built-in shields of the mains sockets.
Funkcijos
9 earthed sockets
Automatic fuse
Anti-surge system
Shields of the mains sockets