ARMAC M6/15/SZ Armac Surge Protection MU
Gamintojas: ARMAC
Prekės kodas (MPN): M6/15/SZ
Prekės kodas (MPN): M6/15/SZ
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 15,48 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Armac Multi M6 - power strip - protecting - 2300 Watt |
| Device type: | Power strip - external |
| Cord length: | 1.5 m |
| Weight: | 336 g |
| Input voltage: | AC 250 V |
| Output voltage: | AC 250 V |
| Power capacity: | 2300 Watt |
| Input connectors: | 1 x power Type E |
| Output connectors: | 6 x power Type E |
| Colour: | Grey |
| Dimensions (wxdxh): | 6 cm x 42 cm x 5 cm |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas The Multi M6 has 6 grounded sockets and a backlit mains switch indicates the presence of voltage in the secure sockets. Use of black models, 16A fuse and thicker conductor allows connection of devices with higher current consumption. An additional advantage of the Multi M6 is that it is available in a variety of color configurations. The Multi M6 has built-in shields of the mains sockets. Funkcijos 6 earthed sockets Automatic fuse Anti-surge system Shields of the mains sockets |
| Product description: | Armac Multi M6 - power strip - protecting - 2300 Watt |
| Device type: | Power strip - external |
| Cord length: | 1.5 m |
| Weight: | 336 g |
| Input voltage: | AC 250 V |
| Output voltage: | AC 250 V |
| Power capacity: | 2300 Watt |
| Input connectors: | 1 x power Type E |
| Output connectors: | 6 x power Type E |
| Colour: | Grey |
| Dimensions (wxdxh): | 6 cm x 42 cm x 5 cm |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
The Multi M6 has 6 grounded sockets and a backlit mains switch indicates the presence of voltage in the secure sockets.
Use of black models, 16A fuse and thicker conductor allows connection of devices with higher current consumption.
An additional advantage of the Multi M6 is that it is available in a variety of color configurations.
The Multi M6 has built-in shields of the mains sockets.
Funkcijos
6 earthed sockets
Automatic fuse
Anti-surge system
Shields of the mains sockets