ARMAC M3/25/CZ Armac Surge Protection MU
Gamintojas: ARMAC
Prekės kodas (MPN): M3/25/CZ
Prekės kodas (MPN): M3/25/CZ
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 15,67 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Armac Multi M3 - power strip - 2300 Watt |
| Device type: | Power strip - external |
| Cord length: | 2.5 m |
| Weight: | 226 g |
| Input voltage: | AC 230 V |
| Output voltage: | AC 230 V |
| Power capacity: | 2300 Watt |
| Input connectors: | 1 x power Type E |
| Output connectors: | 3 x power Type E |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 6 cm x 28.5 cm x 5 cm |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas The Multi M3 is a basic model from the newest series of Armac protecting devices. Unique and innovative solutions applied in the Multi family allow to create products of various technical and color configurations. The unique method of mounting modules, of which these devices are composed, has been registered in the Polish Patent Office. The Multi M 3 has 3 earthed sockets, an automatic time-delay fuse and its mains cord may be ended with the IEC C14 connector. Funkcijos 3 earthed sockets Automatic fuse Anti-surge system Shields of the mains sockets |
| Product description: | Armac Multi M3 - power strip - 2300 Watt |
| Device type: | Power strip - external |
| Cord length: | 2.5 m |
| Weight: | 226 g |
| Input voltage: | AC 230 V |
| Output voltage: | AC 230 V |
| Power capacity: | 2300 Watt |
| Input connectors: | 1 x power Type E |
| Output connectors: | 3 x power Type E |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 6 cm x 28.5 cm x 5 cm |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
The Multi M3 is a basic model from the newest series of Armac protecting devices.
Unique and innovative solutions applied in the Multi family allow to create products of various technical and color configurations.
The unique method of mounting modules, of which these devices are composed, has been registered in the Polish Patent Office.
The Multi M 3 has 3 earthed sockets, an automatic time-delay fuse and its mains cord may be ended with the IEC C14 connector.
Funkcijos
3 earthed sockets
Automatic fuse
Anti-surge system
Shields of the mains sockets