APC SmartBunker FX 23U 3KVA UPS Air Cool
Gamintojas: APC
Prekės kodas (MPN): PFMSB50023
Prekės kodas (MPN): PFMSB50023
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 27627,51 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | APC SmartBunker FX - UPS - 3000 VA |
| Device type: | UPS - rack-mountable |
| Rack size: | 23U |
| Weight: | 680.39 kg |
| Input voltage: | AC 240 V |
| Power capacity: | 3000 VA |
| Battery: | Lead Acid |
| Batteries qty: | 1 |
| Dimensions (wxdxh): | 110 cm x 150 cm |
Aprašymas APC SmartBunker FX monitors and actively adjusts cooling capacity to ensure proper server inlet temperatures. Through the microprocessor controller, visibility into the operation and health of the unit is provided. Fans and electronics module can be readily replaced without uninstalling the unit. Prefabricated modules can support IT needs in applications such as mining, oil and gas, industrial factories, military operations, and regions with high heat and humidity. Funkcijos Active response controls Field replaceable components Enclosure designed for harsh environments |
| Product description: | APC SmartBunker FX - UPS - 3000 VA |
| Device type: | UPS - rack-mountable |
| Rack size: | 23U |
| Weight: | 680.39 kg |
| Input voltage: | AC 240 V |
| Power capacity: | 3000 VA |
| Battery: | Lead Acid |
| Batteries qty: | 1 |
| Dimensions (wxdxh): | 110 cm x 150 cm |
Aprašymas
APC SmartBunker FX monitors and actively adjusts cooling capacity to ensure proper server inlet temperatures. Through the microprocessor controller, visibility into the operation and health of the unit is provided. Fans and electronics module can be readily replaced without uninstalling the unit. Prefabricated modules can support IT needs in applications such as mining, oil and gas, industrial factories, military operations, and regions with high heat and humidity.
Funkcijos
Active response controls
Field replaceable components
Enclosure designed for harsh environments