APC Smart-UPS XL 48V tower battery pack
Gamintojas: APC
Prekės kodas (MPN): SUA48XLBP
Prekės kodas (MPN): SUA48XLBP
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1154,99 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | APC Smart-UPS XL 48V Battery Pack - battery enclosure - Lead Acid |
| Device type: | Battery enclosure - external |
| Rack size: | 5U |
| Weight: | 66.4 kg |
| Input voltage: | 48 V |
| Output voltage: | 48 V |
| Battery: | Lead Acid |
| Battery form factor: | Internal |
| Batteries qty: | 2 |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 19.6 cm x 54.6 cm x 43.2 cm |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
| Designed for: | P/N: SMX3000HV-BR, SUA2200R3XLNETPKG, SUA2200RMXL3U, SUA2200RMXLI3U, SUA2200UXICH, SUA2200XL, SUA2200XLI, |
Aprašymas APC Smart-UPS protects your data by supplying reliable, network-grade power in either traditional Tower or Rack-optimized form factors for space constrained business critical applications. Award winning APC Smart-UPS is the perfect UPS for protecting business critical fileservers (Intel or UNIX based), minicomputers, network switches and hubs, Point of Sale, retail/bank back office and ATMs. Rack Mount versions are the choice for rack optimized servers, server appliances, blade servers, other blade devices and rack-mounted network switches and hubs. Funkcijos Cascading capabilities; Hot Swap Batteries; Intelligent battery management. |
| Product description: | APC Smart-UPS XL 48V Battery Pack - battery enclosure - Lead Acid |
| Device type: | Battery enclosure - external |
| Rack size: | 5U |
| Weight: | 66.4 kg |
| Input voltage: | 48 V |
| Output voltage: | 48 V |
| Battery: | Lead Acid |
| Battery form factor: | Internal |
| Batteries qty: | 2 |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 19.6 cm x 54.6 cm x 43.2 cm |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
| Designed for: | P/N: SMX3000HV-BR, SUA2200R3XLNETPKG, SUA2200RMXL3U, SUA2200RMXLI3U, SUA2200UXICH, SUA2200XL, SUA2200XLI, |
Aprašymas
APC Smart-UPS protects your data by supplying reliable, network-grade power in either traditional Tower or Rack-optimized form factors for space constrained business critical applications. Award winning APC Smart-UPS is the perfect UPS for protecting business critical fileservers (Intel or UNIX based), minicomputers, network switches and hubs, Point of Sale, retail/bank back office and ATMs. Rack Mount versions are the choice for rack optimized servers, server appliances, blade servers, other blade devices and rack-mounted network switches and hubs.
Funkcijos
Cascading capabilities;
Hot Swap Batteries;
Intelligent battery management.