APC Smart-UPS RT192V RM Battery
Gamintojas: APC
Prekės kodas (MPN): SURT192RMXLBP2
Prekės kodas (MPN): SURT192RMXLBP2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 5085,90 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | APC Smart-UPS RT 192V RM Battery Pack - battery enclosure - Lead Acid |
| Device type: | Battery enclosure - rack-mountable |
| Rack size: | 19" - 6U |
| Weight: | 182 kg |
| Output voltage: | 192 V |
| Battery: | Lead Acid |
| Battery form factor: | Internal |
| Batteries qty: | 4 |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 43.2 cm x 73.9 cm x 26.3 cm |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
| Designed for: | P/N: AR3103, AR3103SP, AR3106SP, AR3357X674, AR9300SP, AR9300SP-R, AR9307SP, AR9307SP-R, SURT14KRMXLJ, SUR |
Aprašymas APC Smart-UPS RT is a family of high-density, performance UPSs for voice and data networks, medical labs, and light industrial applications. This flexible form factor allows standardization across multiple applications. High power internal chargers allow virtually unlimited additional matching battery packs to comply with aggressive runtime demands of business-critical systems. Customers with harsh power environments looking for extremely tight voltage and frequency regulation, internal bypass, and input power factor correction typical of double conversion online topology will get them in the Smart-UPS RT. Funkcijos Hot-swappable batteries User-replaceable batteries Plug-and-play external batteries |
| Product description: | APC Smart-UPS RT 192V RM Battery Pack - battery enclosure - Lead Acid |
| Device type: | Battery enclosure - rack-mountable |
| Rack size: | 19" - 6U |
| Weight: | 182 kg |
| Output voltage: | 192 V |
| Battery: | Lead Acid |
| Battery form factor: | Internal |
| Batteries qty: | 4 |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 43.2 cm x 73.9 cm x 26.3 cm |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
| Designed for: | P/N: AR3103, AR3103SP, AR3106SP, AR3357X674, AR9300SP, AR9300SP-R, AR9307SP, AR9307SP-R, SURT14KRMXLJ, SUR |
Aprašymas
APC Smart-UPS RT is a family of high-density, performance UPSs for voice and data networks, medical labs, and light industrial applications. This flexible form factor allows standardization across multiple applications. High power internal chargers allow virtually unlimited additional matching battery packs to comply with aggressive runtime demands of business-critical systems. Customers with harsh power environments looking for extremely tight voltage and frequency regulation, internal bypass, and input power factor correction typical of double conversion online topology will get them in the Smart-UPS RT.
Funkcijos
Hot-swappable batteries
User-replaceable batteries
Plug-and-play external batteries