APC Smart-UPS RT 20kVA 230V
Gamintojas: APC
Prekės kodas (MPN): SRTG20KXLI
Prekės kodas (MPN): SRTG20KXLI
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 18504,05 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | APC Smart-UPS RT 20kVA - UPS - 20000 Watt - 20000 VA |
| Device type: | UPS - rack-mountable |
| Rack size: | 7U |
| Weight: | 142.5 kg |
| Input wiring: | 3-phase / 1-phase |
| Input voltage: | AC 230/380 V |
| Output voltage: | AC 230/380 V |
| Power capacity: | 20000 Watt / 20000 VA |
| Input connectors: | 1 x hardwire 5-wire (3PH + N + G) |
| Output connectors: | 1 x hardwire 5-wire (3PH + N + G) |
| Battery: | Lead Acid |
| Networking: | RS-232 |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 44 cm x 70 cm x 30.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Smart-UPS On-Line provides high density, true double-conversion on-line power protection for servers, voice / data networks, medical labs, and light industrial applications. When business-critical systems require runtime in hours, not minutes, Smart-UPS On-Line can be configured with matching battery packs to comply with aggressive runtime demands. The entire Smart-UPS On-Line family provides value to customers with demanding power environments, including very wide input voltage window, extremely tight output voltage regulation, frequency regulation, internal bypass, and input power factor correction. Funkcijos Automatic internal bypass Scalable runtime Intelligent battery management Hot-swappable batteries Automatic restart of loads after UPS shutdown Temperature-compensated battery charging Plug-and-Play external batteries Rack/Tower convertible Flash upgradeable firmware User-replaceable batteries Automatic self-test Predicitive failure notification Disconnected battery notification Audible alarms Frequency and voltage regulation Power conditioning Input power factor correction Generator compatible Cold-start capable Safety-agency approved |
| Product description: | APC Smart-UPS RT 20kVA - UPS - 20000 Watt - 20000 VA |
| Device type: | UPS - rack-mountable |
| Rack size: | 7U |
| Weight: | 142.5 kg |
| Input wiring: | 3-phase / 1-phase |
| Input voltage: | AC 230/380 V |
| Output voltage: | AC 230/380 V |
| Power capacity: | 20000 Watt / 20000 VA |
| Input connectors: | 1 x hardwire 5-wire (3PH + N + G) |
| Output connectors: | 1 x hardwire 5-wire (3PH + N + G) |
| Battery: | Lead Acid |
| Networking: | RS-232 |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 44 cm x 70 cm x 30.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Smart-UPS On-Line provides high density, true double-conversion on-line power protection for servers, voice / data networks, medical labs, and light industrial applications. When business-critical systems require runtime in hours, not minutes, Smart-UPS On-Line can be configured with matching battery packs to comply with aggressive runtime demands. The entire Smart-UPS On-Line family provides value to customers with demanding power environments, including very wide input voltage window, extremely tight output voltage regulation, frequency regulation, internal bypass, and input power factor correction.
Funkcijos
Automatic internal bypass
Scalable runtime
Intelligent battery management
Hot-swappable batteries
Automatic restart of loads after UPS shutdown
Temperature-compensated battery charging
Plug-and-Play external batteries
Rack/Tower convertible
Flash upgradeable firmware
User-replaceable batteries
Automatic self-test
Predicitive failure notification
Disconnected battery notification
Audible alarms
Frequency and voltage regulation
Power conditioning
Input power factor correction
Generator compatible
Cold-start capable
Safety-agency approved