APC Smart-UPS RT 192V RM Battery Pack
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): SURT192RMXLBP3U
Prekės kodas (MPN): SURT192RMXLBP3U
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2491,77 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | APC Smart-UPS RT 192V RM Battery Pack - battery enclosure - Lead Acid |
| Device type: | Battery enclosure - rack-mountable |
| Rack size: | 3U |
| Weight: | 90.9 kg |
| Output voltage: | 192 V |
| Battery: | Lead Acid |
| Battery form factor: | Rack-mountable |
| Batteries qty: | 2 |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 43.2 cm x 66 cm x 13 cm |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
| Designed for: | P/N: AR3003, AR3003SP, AR3006, AR3006SP, AR3103, AR3103SP, AR3106, AR3106SP, AR3357X674, AR9300SP, AR9300S |
Aprašymas APC Smart-UPS RT is a family of high-density, performance UPSs for voice and data networks, medical labs, and light industrial applications. This flexible form factor allows standardization across multiple applications. High power internal chargers allow virtually unlimited additional matching battery packs to comply with aggressive runtime demands of business-critical systems. Customers with harsh power environments looking for extremely tight voltage and frequency regulation, internal bypass, and input power factor correction typical of double conversion online topology will get them in the Smart-UPS RT. Funkcijos Increases availability by allowing a trained user to perform upgrades and replacements of the batteries reducing Mean Time to Repair (MTTR) |
| Product description: | APC Smart-UPS RT 192V RM Battery Pack - battery enclosure - Lead Acid |
| Device type: | Battery enclosure - rack-mountable |
| Rack size: | 3U |
| Weight: | 90.9 kg |
| Output voltage: | 192 V |
| Battery: | Lead Acid |
| Battery form factor: | Rack-mountable |
| Batteries qty: | 2 |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 43.2 cm x 66 cm x 13 cm |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
| Designed for: | P/N: AR3003, AR3003SP, AR3006, AR3006SP, AR3103, AR3103SP, AR3106, AR3106SP, AR3357X674, AR9300SP, AR9300S |
Aprašymas
APC Smart-UPS RT is a family of high-density, performance UPSs for voice and data networks, medical labs, and light industrial applications. This flexible form factor allows standardization across multiple applications. High power internal chargers allow virtually unlimited additional matching battery packs to comply with aggressive runtime demands of business-critical systems. Customers with harsh power environments looking for extremely tight voltage and frequency regulation, internal bypass, and input power factor correction typical of double conversion online topology will get them in the Smart-UPS RT.
Funkcijos
Increases availability by allowing a trained user to perform upgrades and replacements of the batteries reducing Mean Time to Repair (MTTR)