APC Smart-UPS RT 15kVA 230V
Gamintojas: APC
Prekės kodas (MPN): SRTG15KXLI
Prekės kodas (MPN): SRTG15KXLI
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 16426,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | APC Smart-UPS RT - UPS - 15000 Watt - 15000 VA |
| Device type: | UPS - rack-mountable / external |
| Rack size: | 7U |
| Weight: | 142 kg |
| Input voltage: | AC 380/400/415 V |
| Output voltage: | AC 220/230/240 V |
| Power capacity: | 15000 Watt / 15000 VA |
| Input connectors: | Terminal block, hardwire 5-wire (3PH + N + G) |
| Output connectors: | Hardwire 3-wire (1PH + N + G) 1 x power IEC 60320 C19 |
| Battery: | Lead Acid expandable |
| Run time (up to): | 4.75 min at full load |
| Networking: | RS-232, USB, Ethernet 10/100/1000 |
| Remote management protocol: | SNMP 1, SNMP 2, SNMP 3, Modbus, IPv6 |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 44 cm x 70 cm x 30.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas High density, double-conversion on-line power protection with scalable runtime. |
| Product description: | APC Smart-UPS RT - UPS - 15000 Watt - 15000 VA |
| Device type: | UPS - rack-mountable / external |
| Rack size: | 7U |
| Weight: | 142 kg |
| Input voltage: | AC 380/400/415 V |
| Output voltage: | AC 220/230/240 V |
| Power capacity: | 15000 Watt / 15000 VA |
| Input connectors: | Terminal block, hardwire 5-wire (3PH + N + G) |
| Output connectors: | Hardwire 3-wire (1PH + N + G) 1 x power IEC 60320 C19 |
| Battery: | Lead Acid expandable |
| Run time (up to): | 4.75 min at full load |
| Networking: | RS-232, USB, Ethernet 10/100/1000 |
| Remote management protocol: | SNMP 1, SNMP 2, SNMP 3, Modbus, IPv6 |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 44 cm x 70 cm x 30.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
High density, double-conversion on-line power protection with scalable runtime.