APC Smart-UPS 5000VA 208V Rackmount/Tower
Gamintojas: Schneider Electric
Prekės kodas (MPN): SUA5000RMT5U
Prekės kodas (MPN): SUA5000RMT5U
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 6586,48 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 660.00 mm |
| Gross height (mm): | 222.00 mm |
| Gross weight: | 106.82 kg |
| Gross width (mm): | 483.00 mm |
| Net weight: | 97.73 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 7272.00 g |
| Plastic (No PET): | 1818.00 g |
| Tare weight (kg): | 9.09 kg |
| Volume (m3): | 0.07 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 660.00 mm |
| Gross height (mm): | 222.00 mm |
| Gross weight: | 106.82 kg |
| Gross width (mm): | 483.00 mm |
| Net weight: | 97.73 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 7272.00 g |
| Plastic (No PET): | 1818.00 g |
| Tare weight (kg): | 9.09 kg |
| Volume (m3): | 0.07 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |