APC Smart-UPS 1500VA LCD RM 2U 230V
Gamintojas: Schneider Electric
Prekės kodas (MPN): SMT1500RMI2U
Prekės kodas (MPN): SMT1500RMI2U
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1415,48 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 457.00 mm |
| Gross height (mm): | 86.00 mm |
| Gross weight: | 31.91 kg |
| Gross width (mm): | 432.00 mm |
| Net weight: | 28.64 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2616.00 g |
| Plastic (No PET): | 654.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.27 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 457.00 mm |
| Gross height (mm): | 86.00 mm |
| Gross weight: | 31.91 kg |
| Gross width (mm): | 432.00 mm |
| Net weight: | 28.64 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2616.00 g |
| Plastic (No PET): | 654.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.27 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |