APC SERVICE BYPASS PDU 230V 16AMP
Gamintojas: APC
Prekės kodas (MPN): SBP3000RMHW
Prekės kodas (MPN): SBP3000RMHW
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 519,47 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | APC Service Bypass Panel - power distribution unit - 3000 VA |
| Device type: | Power distribution unit - rack-mountable |
| Rack size: | 2U |
| Weight: | 2.3 kg |
| Input voltage: | AC 230 V |
| Output voltage: | AC 230 V |
| Power capacity: | 3000 VA |
| Input connectors: | 2 x power IEC 60320 C20, hardwire |
| Output connectors: | 1 x hardwire 3-wire (HN + G) 1 x power IEC 60320 C19 |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 43.2 cm x 7.6 cm x 8.9 cm |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
| Designed for: | P/N: SMT2200I-AR, SMT2200IC, SMT2200R2I-AR, SMT2200RMI2UC, SMT2200RMI2UNC, SMT3000I-AR, SMT3000IC, SMT3000 |
Funkcijos 19 inch rack-mountable Meets UL requirements Quick transfer rate Wrap around system bypass |
| Product description: | APC Service Bypass Panel - power distribution unit - 3000 VA |
| Device type: | Power distribution unit - rack-mountable |
| Rack size: | 2U |
| Weight: | 2.3 kg |
| Input voltage: | AC 230 V |
| Output voltage: | AC 230 V |
| Power capacity: | 3000 VA |
| Input connectors: | 2 x power IEC 60320 C20, hardwire |
| Output connectors: | 1 x hardwire 3-wire (HN + G) 1 x power IEC 60320 C19 |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 43.2 cm x 7.6 cm x 8.9 cm |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
| Designed for: | P/N: SMT2200I-AR, SMT2200IC, SMT2200R2I-AR, SMT2200RMI2UC, SMT2200RMI2UNC, SMT3000I-AR, SMT3000IC, SMT3000 |
Funkcijos
19 inch rack-mountable
Meets UL requirements
Quick transfer rate
Wrap around system bypass