APC Replacement Battery Cartridge for Smart-UPS Line Interactive, 48V 10Ah lead-acid battery, 2-year repair or replace warranty
Gamintojas: Schneider Electric
Prekės kodas (MPN): RBC43
Prekės kodas (MPN): RBC43
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d.2 vnt. 2026-05-14 1 / 2 vnt. | 728,19 € | |
| S2 | - / - | 712,66 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 229.00 mm |
| Gross height (mm): | 768.00 mm |
| Gross weight: | 20.45 kg |
| Gross width (mm): | 394.00 mm |
| Net weight: | 19.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1088.00 g |
| Plastic (No PET): | 272.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.36 kg |
| Volume (m3): | 0.07 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Schneider Electric |
| TI weight (kg): | 19 kg |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas This product ensures clean, uninterrupted power to protected equipment while batteries are being replaced. |
| Gross depth (mm): | 229.00 mm |
| Gross height (mm): | 768.00 mm |
| Gross weight: | 20.45 kg |
| Gross width (mm): | 394.00 mm |
| Net weight: | 19.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1088.00 g |
| Plastic (No PET): | 272.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.36 kg |
| Volume (m3): | 0.07 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Schneider Electric |
| TI weight (kg): | 19 kg |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas
This product ensures clean, uninterrupted power to protected equipment while batteries are being replaced.