APC Replacement Battery Cartridge for Smart-UPS, 120V 5Ah lead-acid battery, 2-year repair or replace warranty
Gamintojas: Schneider Electric
Prekės kodas (MPN): APCRBC143
Prekės kodas (MPN): APCRBC143
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 700,38 € | |
| S2 | - / - | 721,88 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 481.00 mm |
| Gross height (mm): | 225.00 mm |
| Gross weight: | 25.18 kg |
| Gross width (mm): | 279.00 mm |
| Net weight: | 22.27 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2328.00 g |
| Plastic (No PET): | 582.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.91 kg |
| TI weight (kg): | 22.27 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas Genuine APC RBC are tested and certified for compatibility to restore UPS performance to the original specifications. Funkcijos Hot-swappable batteries - ensures clean, uninterrupted power to protected equipment while batteries are being replaced Re-usable packaging with clear instructions on how to properly dispose of spent batteries - convenient, easy and green |
| Gross depth (mm): | 481.00 mm |
| Gross height (mm): | 225.00 mm |
| Gross weight: | 25.18 kg |
| Gross width (mm): | 279.00 mm |
| Net weight: | 22.27 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2328.00 g |
| Plastic (No PET): | 582.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.91 kg |
| TI weight (kg): | 22.27 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas
Genuine APC RBC are tested and certified for compatibility to restore UPS performance to the original specifications.
Funkcijos
Hot-swappable batteries - ensures clean, uninterrupted power to protected equipment while batteries are being replaced
Re-usable packaging with clear instructions on how to properly dispose of spent batteries - convenient, easy and green