APC Replacement Battery Cartridge #31
Gamintojas: Schneider Electric
Prekės kodas (MPN): RBC31
Prekės kodas (MPN): RBC31
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 407,45 € | |
| S2 | - / - | 421,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 419.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 12.73 kg |
| Gross width (mm): | 165.00 mm |
| Net weight: | 11.23 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1200.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.50 kg |
| TI weight (kg): | 11.23 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas APC sets the standard in its industry for quality, innovation and support. Its comprehensive solutions, which are designed for both home and corporate environments, improve the manageability, availability and performance of sensitive electronic, network, communications and industrial equipment of all sizes. The mission of APC is to create delighted customers by improving the manageability, availability, and performance of information and communication systems through rapid development and delivery of innovative solutions to real customer problems. Funkcijos Batteries replaceable during operation Plug and play installation |
| Gross depth (mm): | 419.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 12.73 kg |
| Gross width (mm): | 165.00 mm |
| Net weight: | 11.23 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1200.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.50 kg |
| TI weight (kg): | 11.23 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas
APC sets the standard in its industry for quality, innovation and support. Its comprehensive solutions, which are designed for both home and corporate environments, improve the manageability, availability and performance of sensitive electronic, network, communications and industrial equipment of all sizes. The mission of APC is to create delighted customers by improving the manageability, availability, and performance of information and communication systems through rapid development and delivery of innovative solutions to real customer problems.
Funkcijos
Batteries replaceable during operation
Plug and play installation