APC Replacement Battery Cartridge #17
Gamintojas: Schneider Electric
Prekės kodas (MPN): RBC17
Prekės kodas (MPN): RBC17
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 85,10 € | |
| S2 | - / - | 86,01 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 151.00 mm |
| Gross height (mm): | 65.00 mm |
| Gross weight: | 2.86 kg |
| Gross width (mm): | 94.00 mm |
| Net weight: | 2.59 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 216.00 g |
| Plastic (No PET): | 54.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.27 kg |
| TI weight (kg): | 2.59 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas APC provides power protection, environmental control and site monitoring services that are designed to proactively identify and correct problems before downtime occurs. Over the years, APC has received more than 150 awards worldwide for reliability and innovation of solutions - more than any other UPS manufacturer. APC's solutions are accepted as "best of breed" across the globe. You deserve the legendary reliability and peace of mind that only APC can provide. Funkcijos Long battery life Fully assembled for easy hot-swap installation Convenient, easy and green |
| Gross depth (mm): | 151.00 mm |
| Gross height (mm): | 65.00 mm |
| Gross weight: | 2.86 kg |
| Gross width (mm): | 94.00 mm |
| Net weight: | 2.59 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 216.00 g |
| Plastic (No PET): | 54.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.27 kg |
| TI weight (kg): | 2.59 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas
APC provides power protection, environmental control and site monitoring services that are designed to proactively identify and correct problems before downtime occurs. Over the years, APC has received more than 150 awards worldwide for reliability and innovation of solutions - more than any other UPS manufacturer. APC's solutions are accepted as "best of breed" across the globe. You deserve the legendary reliability and peace of mind that only APC can provide.
Funkcijos
Long battery life
Fully assembled for easy hot-swap installation
Convenient, easy and green