APC Replacement Battery Cartridge 114
Gamintojas: APC
Prekės kodas (MPN): APCRBC114
Prekės kodas (MPN): APCRBC114
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 78,56 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | APC Replacement Battery Cartridge #114 - UPS battery - 60 VA - Lead Acid |
| Device type: | UPS battery |
| Weight: | 1.5 kg |
| Power capacity: | 60 VA |
| Battery: | Lead Acid |
| Battery form factor: | Internal |
| Batteries qty: | 1 |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 5.3 cm x 15.3 cm x 10 cm |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
| Designed for: | P/N: BE450G, BE450G-CN, BE450G-LM, BN4001, BR500CI-IN, BR500CI-RS, BX500CI |
Aprašymas Hot-swappable battery ensures clean, uninterrupted power to protected equipment while batteries are being replaced. Funkcijos Hot-swappable battery Plug-and-play installation |
| Product description: | APC Replacement Battery Cartridge #114 - UPS battery - 60 VA - Lead Acid |
| Device type: | UPS battery |
| Weight: | 1.5 kg |
| Power capacity: | 60 VA |
| Battery: | Lead Acid |
| Battery form factor: | Internal |
| Batteries qty: | 1 |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 5.3 cm x 15.3 cm x 10 cm |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
| Designed for: | P/N: BE450G, BE450G-CN, BE450G-LM, BN4001, BR500CI-IN, BR500CI-RS, BX500CI |
Aprašymas
Hot-swappable battery ensures clean, uninterrupted power to protected equipment while batteries are being replaced.
Funkcijos
Hot-swappable battery
Plug-and-play installation