APC Replacement Battery Cartridge #11
Gamintojas: Schneider Electric
Prekės kodas (MPN): RBC11
Prekės kodas (MPN): RBC11
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 706,92 € | |
| S2 | - / - | 728,61 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 183.00 mm |
| Gross height (mm): | 173.00 mm |
| Gross weight: | 26.68 kg |
| Gross width (mm): | 142.00 mm |
| Net weight: | 24.27 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1928.00 g |
| Plastic (No PET): | 482.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.41 kg |
| TI weight (kg): | 24.27 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas In the E-world where businesses can't stop and downtime is measured in dollars, American Power Conversion (APC) provides protection against some of the leading causes of downtime, data loss and hardware damage: power problems and temperature. As a global leader in power availability solutions, APC sets the standard in its industry for quality, innovation and support. Its comprehensive power solutions, which are designed for both home and corporate environments, improve the manageability, availability and performance of sensitive electronic, network, communications and industrial equipment of all sizes. Funkcijos Hot-swap batteries Plug-and-play installation |
| Gross depth (mm): | 183.00 mm |
| Gross height (mm): | 173.00 mm |
| Gross weight: | 26.68 kg |
| Gross width (mm): | 142.00 mm |
| Net weight: | 24.27 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1928.00 g |
| Plastic (No PET): | 482.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.41 kg |
| TI weight (kg): | 24.27 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas
In the E-world where businesses can't stop and downtime is measured in dollars, American Power Conversion (APC) provides protection against some of the leading causes of downtime, data loss and hardware damage: power problems and temperature. As a global leader in power availability solutions, APC sets the standard in its industry for quality, innovation and support. Its comprehensive power solutions, which are designed for both home and corporate environments, improve the manageability, availability and performance of sensitive electronic, network, communications and industrial equipment of all sizes.
Funkcijos
Hot-swap batteries
Plug-and-play installation