APC Replacement Battery Cartridge # 124
Gamintojas: Schneider Electric
Prekės kodas (MPN): APCRBC124
Prekės kodas (MPN): APCRBC124
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 140,74 € | |
| S2 | - / - | 144,13 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 203.00 mm |
| Gross height (mm): | 76.00 mm |
| Gross weight: | 5.83 kg |
| Gross width (mm): | 152.00 mm |
| Net weight: | 5.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 182.40 g |
| Plastic (No PET): | 45.60 g |
| Tare weight (kg): | 0.23 kg |
| TI weight (kg): | 5.60 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas Hot-swappable batteries ensure clean, uninterrupted power to protected equipment while batteries are being replaced. Funkcijos Hot-swappable batteries Long battery life Fully assembled for easy hot-swap installation |
| Gross depth (mm): | 203.00 mm |
| Gross height (mm): | 76.00 mm |
| Gross weight: | 5.83 kg |
| Gross width (mm): | 152.00 mm |
| Net weight: | 5.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 182.40 g |
| Plastic (No PET): | 45.60 g |
| Tare weight (kg): | 0.23 kg |
| TI weight (kg): | 5.60 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas
Hot-swappable batteries ensure clean, uninterrupted power to protected equipment while batteries are being replaced.
Funkcijos
Hot-swappable batteries
Long battery life
Fully assembled for easy hot-swap installation