APC Replacement Battery Cartridge # 123
Gamintojas: Schneider Electric
Prekės kodas (MPN): APCRBC123
Prekės kodas (MPN): APCRBC123
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 127,63 € | |
| S2 | - / - | 129,55 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 203.00 mm |
| Gross height (mm): | 76.00 mm |
| Gross weight: | 5.52 kg |
| Gross width (mm): | 152.00 mm |
| Net weight: | 5.21 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 246.40 g |
| Plastic (No PET): | 61.60 g |
| Tare weight (kg): | 0.31 kg |
| TI weight (kg): | 5.21 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas APC RBCs are safe, reliable and contain a minimum number of connections saving valuable time. Because APC RBCs are hot-swappable, no network downtime is required in order to install them. Funkcijos Hot-swappable batteries Guaranteed UPS compatibility Long battery life Fully assembled for easy hot-swap installation |
| Gross depth (mm): | 203.00 mm |
| Gross height (mm): | 76.00 mm |
| Gross weight: | 5.52 kg |
| Gross width (mm): | 152.00 mm |
| Net weight: | 5.21 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 246.40 g |
| Plastic (No PET): | 61.60 g |
| Tare weight (kg): | 0.31 kg |
| TI weight (kg): | 5.21 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas
APC RBCs are safe, reliable and contain a minimum number of connections saving valuable time. Because APC RBCs are hot-swappable, no network downtime is required in order to install them.
Funkcijos
Hot-swappable batteries
Guaranteed UPS compatibility
Long battery life
Fully assembled for easy hot-swap installation