APC Rack PDU, Basic, Zero U, 32A, 230V, (20)C13 & (4)C19
Gamintojas: Schneider Electric
Prekės kodas (MPN): AP7553
Prekės kodas (MPN): AP7553
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 526,92 € | |
| S3 | - / - | 553,30 € | |
| S5 | - / - | 546,40 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 44.00 mm |
| Gross height (mm): | 1619.00 mm |
| Gross weight: | 8.94 kg |
| Gross width (mm): | 56.00 mm |
| Net weight: | 5.57 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2698.40 g |
| Plastic (No PET): | 674.60 g |
| Tare weight (kg): | 3.37 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
APC Basic Rack PDU , Input: 230V , Input Connections: IEC 309 32A 2P+E , Cord Length: 10 feet ( 3.05 meters ) , Output: 230V , Output Connections: IEC 320 C13,IEC 320 C19 APC Basic Rack PDU, Input: 200V, 208V, 230V, Input Connections: IEC 309 16A 2P+E, Cord Length:3 feet ( 0.91 meters ), Output: 230V, Output Connections: IEC 320 C13,IEC 320 C19 |
| Gross depth (mm): | 44.00 mm |
| Gross height (mm): | 1619.00 mm |
| Gross weight: | 8.94 kg |
| Gross width (mm): | 56.00 mm |
| Net weight: | 5.57 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2698.40 g |
| Plastic (No PET): | 674.60 g |
| Tare weight (kg): | 3.37 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
APC Basic Rack PDU , Input: 230V , Input Connections: IEC 309 32A 2P+E , Cord Length: 10 feet ( 3.05 meters ) , Output: 230V , Output Connections: IEC 320 C13,IEC 320 C19
APC Basic Rack PDU, Input: 200V, 208V, 230V, Input Connections: IEC 309 16A 2P+E, Cord Length:3 feet ( 0.91 meters ), Output: 230V, Output Connections: IEC 320 C13,IEC 320 C19