APC RACK PDU, BASIC, HALF HEIGHT, 100-240V/20A, 220-240V/16A, (14) C13
Gamintojas: Schneider Electric
Prekės kodas (MPN): AP6003A
Prekės kodas (MPN): AP6003A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 265,10 € | |
| S5 | - / - | 275,59 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 47.00 mm |
| Gross height (mm): | 523.00 mm |
| Gross weight: | 2.55 kg |
| Gross width (mm): | 56.00 mm |
| Net weight: | 1.88 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 536.00 g |
| Plastic (No PET): | 134.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.67 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 47.00 mm |
| Gross height (mm): | 523.00 mm |
| Gross weight: | 2.55 kg |
| Gross width (mm): | 56.00 mm |
| Net weight: | 1.88 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 536.00 g |
| Plastic (No PET): | 134.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.67 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |