APC Rack PDU, Basic, 1U, 15A, 120V, (10)5-15
Gamintojas: Schneider Electric
Prekės kodas (MPN): AP9562
Prekės kodas (MPN): AP9562
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 212,73 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 57.00 mm |
| Gross height (mm): | 44.00 mm |
| Gross weight: | 3.64 kg |
| Gross width (mm): | 447.00 mm |
| Net weight: | 2.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 912.00 g |
| Plastic (No PET): | 228.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.14 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 57.00 mm |
| Gross height (mm): | 44.00 mm |
| Gross weight: | 3.64 kg |
| Gross width (mm): | 447.00 mm |
| Net weight: | 2.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 912.00 g |
| Plastic (No PET): | 228.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.14 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |