APC Rack PDU 9000 Switched, ZeroU, 11.0kW, 230V, (21) C13 & (3) C19
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 2246,24 € | ||
| S1 | - / - | 2143,67 € | ||
| S5 | - / - | 2208,59 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Overloadprotection: | No |
| Inputvoltage: | 400 V |
| Outputvoltage: | 230 V |
| Inputfrequency: | 50/60 Hz |
| Outputfrequency: | - |
| Inputconnections: | IEC 60309 16 A 3P + N + PE |
| Outputconnections: | |
| Otherconnections: | - |
| Controlpanel: | - |
| Cordlength: | 1.83 mm |
| Color: | Black |
| Packagecontents: | - |
| Width: | 55 mm |
| Depth: | 46 mm |
| Height: | 179.2 mm |
| Grossweight: | 8.950 kg |
| Warranty: | 2 years |