APC RACK PDU 2G,SWITCHED,ZEROU,20A/20V
Gamintojas: APC
Prekės kodas (MPN): AP8958
Prekės kodas (MPN): AP8958
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 1605,34 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Nominal output voltage, v: | 100V, 200V, 208V, 230V |
| Nominal input voltage, v: | 200V, 208V, 230V |
| Input frequency, hz: | 50/60 |
| Output interface: | (7) IEC 320 C13, (1) IEC 320 C19 |
| Input current, a: | 20 |
| Input connection: | IEC-320 C20 |
| Weight, kg: | 3.23 |
| Width, mm: | 56 |
| Depth, mm: | 46 |
| Height, mm: | 988 |
Rack PDU 2G, Switched, ZeroU, 20A, 20V, (7) C13 & (1) C19, IEC309 Cord |
| Nominal output voltage, v: | 100V, 200V, 208V, 230V |
| Nominal input voltage, v: | 200V, 208V, 230V |
| Input frequency, hz: | 50/60 |
| Output interface: | (7) IEC 320 C13, (1) IEC 320 C19 |
| Input current, a: | 20 |
| Input connection: | IEC-320 C20 |
| Weight, kg: | 3.23 |
| Width, mm: | 56 |
| Depth, mm: | 46 |
| Height, mm: | 988 |
Rack PDU 2G, Switched, ZeroU, 20A, 20V, (7) C13 & (1) C19, IEC309 Cord