APC RACK PDU 2G,METERED,ZEROU,22KW,230V
Gamintojas: APC
Prekės kodas (MPN): AP8886
Prekės kodas (MPN): AP8886
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 2873,46 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Input current, a: | 32 |
| Nominal input voltage, v: | 400V 3PH |
| Nominal output voltage, v: | 230 |
| Output interface: | (30) IEC 320 C13, (12) IEC 320 C19 |
| Input frequency, hz: | 50/60 |
| Weight, kg: | 8.72 |
| Width, mm: | 56 |
| Depth, mm: | 51 |
| Height, mm: | 1829 |
| Certification: | EN 55022 Class A, EN 55024, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, FCC Part 15 Class A, ICES-003, VCCI Class A, VDE |
| Input connection: | IEC 309 32A 3P+N+E |
| Cable length, m: | 1.83 |
Rack PDU 2G, Metered, ZeroU, 22kW, 230V, (30) C13 & (12) C19, IEC309 Cord |
| Input current, a: | 32 |
| Nominal input voltage, v: | 400V 3PH |
| Nominal output voltage, v: | 230 |
| Output interface: | (30) IEC 320 C13, (12) IEC 320 C19 |
| Input frequency, hz: | 50/60 |
| Weight, kg: | 8.72 |
| Width, mm: | 56 |
| Depth, mm: | 51 |
| Height, mm: | 1829 |
| Certification: | EN 55022 Class A, EN 55024, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, FCC Part 15 Class A, ICES-003, VCCI Class A, VDE |
| Input connection: | IEC 309 32A 3P+N+E |
| Cable length, m: | 1.83 |
Rack PDU 2G, Metered, ZeroU, 22kW, 230V, (30) C13 & (12) C19, IEC309 Cord