APC RACK PDU 2G,METERED,ZEROU,11KW,230V
Gamintojas: APC
Prekės kodas (MPN): AP8881
Prekės kodas (MPN): AP8881
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 1673,45 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Nominal input voltage, v: | 400V 3PH |
| Input frequency, hz: | 50/60 |
| Nominal output voltage, v: | 230 |
| Output interface: | (36) IEC 320 C13, (6) IEC 320 C19 |
| Weight, kg: | 6.38 |
| Width, mm: | 56 |
| Depth, mm: | 44 |
| Height, mm: | 1791 |
| Certification: | CSA C22.2 No. 60950, IEC 60950, UL 60950-1, VDE |
| Input connection: | IEC 309 16A 3P+N+PE, IEC 309 20A 3P+N+E |
| Cable length, m: | 1.83 |
Rack PDU 2G, Metered, ZeroU, 11kW, 230V, (36) C13 & (6) C19, IEC309 Cord |
| Nominal input voltage, v: | 400V 3PH |
| Input frequency, hz: | 50/60 |
| Nominal output voltage, v: | 230 |
| Output interface: | (36) IEC 320 C13, (6) IEC 320 C19 |
| Weight, kg: | 6.38 |
| Width, mm: | 56 |
| Depth, mm: | 44 |
| Height, mm: | 1791 |
| Certification: | CSA C22.2 No. 60950, IEC 60950, UL 60950-1, VDE |
| Input connection: | IEC 309 16A 3P+N+PE, IEC 309 20A 3P+N+E |
| Cable length, m: | 1.83 |
Rack PDU 2G, Metered, ZeroU, 11kW, 230V, (36) C13 & (6) C19, IEC309 Cord