APC RACK PDU 2G,METERED-BY-OUTL,16A,230V
Gamintojas: APC
Prekės kodas (MPN): AP8459EU3
Prekės kodas (MPN): AP8459EU3
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 1608,58 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Nominal input voltage, v: | 200V, 208V, 230V |
| Input frequency, hz: | 50/60 |
| Output interface: | (21) IEC 320 C13, (3) IEC 320 C19 |
| Nominal output voltage, v: | 230 |
| Input current, a: | 16 |
| Width, mm: | 56 |
| Depth, mm: | 51 |
| Height, mm: | 1829 |
| Weight, kg: | 6.76 |
| Certification: | EN 55022 Class A, EN 55024, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, FCC Part 15 Class A, ICES-003, UL Listed, VCCI Class A, VDE |
| Input connection: | IEC 309 16A 2P+E |
| Cable length, m: | 3.05 |
Rack PDU 2G, Metered by Outlet with Switching, ZeroU, 16A, 230V, (21) C13 & (3) C19, IEC309 Cord |
| Nominal input voltage, v: | 200V, 208V, 230V |
| Input frequency, hz: | 50/60 |
| Output interface: | (21) IEC 320 C13, (3) IEC 320 C19 |
| Nominal output voltage, v: | 230 |
| Input current, a: | 16 |
| Width, mm: | 56 |
| Depth, mm: | 51 |
| Height, mm: | 1829 |
| Weight, kg: | 6.76 |
| Certification: | EN 55022 Class A, EN 55024, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, FCC Part 15 Class A, ICES-003, UL Listed, VCCI Class A, VDE |
| Input connection: | IEC 309 16A 2P+E |
| Cable length, m: | 3.05 |
Rack PDU 2G, Metered by Outlet with Switching, ZeroU, 16A, 230V, (21) C13 & (3) C19, IEC309 Cord