APC RACK PDU 2G, METERED, ZEROU,16A,230V
Gamintojas: APC
Prekės kodas (MPN): AP8858EU3
Prekės kodas (MPN): AP8858EU3
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 1081,55 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Input frequency, hz: | 50/60 |
| Nominal output voltage, v: | 230 |
| Nominal input voltage, v: | 200V, 208V, 230V |
| Output interface: | (18) IEC 320 C13, (2) IEC 320 C19 |
| Input current, a: | 16 |
| Weight, kg: | 2.93 |
| Width, mm: | 56 |
| Depth, mm: | 44 |
| Height, mm: | 902 |
| Certification: | CSA C22.2 No. 60950, IEC 60950, METI Denan, UL 60950-1, VDE |
| Input connection: | IEC 309 16A 2P+E |
| Cable length, m: | 3 |
Rack PDU 2G, Metered, ZeroU, 16A, 230V, (18) C13 & (2) C19, IEC309 Cord |
| Input frequency, hz: | 50/60 |
| Nominal output voltage, v: | 230 |
| Nominal input voltage, v: | 200V, 208V, 230V |
| Output interface: | (18) IEC 320 C13, (2) IEC 320 C19 |
| Input current, a: | 16 |
| Weight, kg: | 2.93 |
| Width, mm: | 56 |
| Depth, mm: | 44 |
| Height, mm: | 902 |
| Certification: | CSA C22.2 No. 60950, IEC 60950, METI Denan, UL 60950-1, VDE |
| Input connection: | IEC 309 16A 2P+E |
| Cable length, m: | 3 |
Rack PDU 2G, Metered, ZeroU, 16A, 230V, (18) C13 & (2) C19, IEC309 Cord