APC Rack PDU 2G, Metered-by-Outlet, ZeroU, 32A, 230V, (21) C13 & (3) C19
Gamintojas: Schneider Electric
Prekės kodas (MPN): AP8453
Prekės kodas (MPN): AP8453
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1939,13 € | |
| S5 | - / - | 1997,77 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 51.00 mm |
| Gross height (mm): | 1829.00 mm |
| Gross weight: | 10.48 kg |
| Gross width (mm): | 56.00 mm |
| Net weight: | 8.21 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1816.00 g |
| Plastic (No PET): | 454.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.27 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
Rack PDU 2G, Metered by Outlet with Switching, ZeroU, 32A, 230V, (21) C13 & (3) C19, IEC309 Cord |
| Gross depth (mm): | 51.00 mm |
| Gross height (mm): | 1829.00 mm |
| Gross weight: | 10.48 kg |
| Gross width (mm): | 56.00 mm |
| Net weight: | 8.21 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1816.00 g |
| Plastic (No PET): | 454.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.27 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
Rack PDU 2G, Metered by Outlet with Switching, ZeroU, 32A, 230V, (21) C13 & (3) C19, IEC309 Cord