APC Power Cord, C14 to CEE 7/7 Schuko, 0.6m
Gamintojas: Schneider Electric
Prekės kodas (MPN): AP9880
Prekės kodas (MPN): AP9880
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 76,90 € | |
| S3 | - / - | 80,93 € | |
| S5 | - / - | 82,02 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 600.00 mm |
| Gross weight: | 0.47 kg |
| Net weight: | 0.36 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 85.60 g |
| Plastic (No PET): | 21.40 g |
| Tare weight (kg): | 0.11 kg |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
APC Power Cords , Input Connections: IEC-320 C14 , Cord Length: 2 feet ( 0.61 meters ) , Output Connections: Schuko CEE 7 APC Power cord 0.61m |
| Gross depth (mm): | 600.00 mm |
| Gross weight: | 0.47 kg |
| Net weight: | 0.36 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 85.60 g |
| Plastic (No PET): | 21.40 g |
| Tare weight (kg): | 0.11 kg |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
APC Power Cords , Input Connections: IEC-320 C14 , Cord Length: 2 feet ( 0.61 meters ) , Output Connections: Schuko CEE 7
APC Power cord 0.61m