APC OffGrid Portable Power Station 330, 230V, 332Wh Lithium-ion, LCD, 2 CEE 7/3 Schuko outlets, Sinewave, 3 USB-A, 1 USB-C, Wireless Charger
Gamintojas: Schneider Electric
Prekės kodas (MPN): PPS330-GR
Prekės kodas (MPN): PPS330-GR
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 368,19 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 280.00 mm |
| Gross weight: | 6.30 kg |
| Gross width (mm): | 238.00 mm |
| Net weight: | 3.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2400.00 g |
| Plastic (No PET): | 600.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.00 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 280.00 mm |
| Gross weight: | 6.30 kg |
| Gross width (mm): | 238.00 mm |
| Net weight: | 3.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2400.00 g |
| Plastic (No PET): | 600.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.00 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |