APC NetShelter SX Server Rack Gen 2 48U
Gamintojas: APC
Prekės kodas (MPN): AR3307B2
Prekės kodas (MPN): AR3307B2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 3642,16 € | ||
| S5 | - / - | 3793,60 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | APC NetShelter SX Gen 2 - rack - 2258H x 600W x 1200D mm, with Sides - 48U |
| Product type: | Rack - 2258H x 600W x 1200D mm, with Sides |
| Rack type: | Cabinet |
| Placing / mounting: | Floor-standing |
| Package content: | Side panels, keys, baying hardware, levelling feet, mounting hardware, keyed-alike doors, pre-installed ca |
| Colour: | Black |
| Rack size: | 19" |
| Height (rack units): | 48U |
| Product material: | Steel |
| Dimensions (wxdxh): | 60 cm x 120 cm x 225.8 cm |
| Weight: | 146.2 kg |
| Features: | Integrated cable management, lockable doors, removable side panels |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas The APC NetShelter is a multi-functional rack enclosure influenced by customer feedback from around the world. These enclosures are designed to meet current IT market trends and applications ranging from high density computing and networking to broadcast and audio-video. With a strong focus on cooling, power distribution, cable management and environmental monitoring, the NetShelter enclosure provides a reliable rack-mounting environment for mission-critical equipment. Funkcijos Designed for organization of system accessories 48.3 cm rack size optimizes data center space |
| Product description: | APC NetShelter SX Gen 2 - rack - 2258H x 600W x 1200D mm, with Sides - 48U |
| Product type: | Rack - 2258H x 600W x 1200D mm, with Sides |
| Rack type: | Cabinet |
| Placing / mounting: | Floor-standing |
| Package content: | Side panels, keys, baying hardware, levelling feet, mounting hardware, keyed-alike doors, pre-installed ca |
| Colour: | Black |
| Rack size: | 19" |
| Height (rack units): | 48U |
| Product material: | Steel |
| Dimensions (wxdxh): | 60 cm x 120 cm x 225.8 cm |
| Weight: | 146.2 kg |
| Features: | Integrated cable management, lockable doors, removable side panels |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
The APC NetShelter is a multi-functional rack enclosure influenced by customer feedback from around the world. These enclosures are designed to meet current IT market trends and applications ranging from high density computing and networking to broadcast and audio-video. With a strong focus on cooling, power distribution, cable management and environmental monitoring, the NetShelter enclosure provides a reliable rack-mounting environment for mission-critical equipment.
Funkcijos
Designed for organization of system accessories
48.3 cm rack size optimizes data center space