APC NetShelter SX Colocation 2 x 20U
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): AR3200
Prekės kodas (MPN): AR3200
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 3271,57 € | ||
| S1 | - / - | 3100,97 € | ||
| S5 | - / - | 3350,16 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | APC NetShelter SX Colocation 2 x 20U Enclosure with Sides - rack - 42U |
| Product type: | Rack |
| Package content: | Rack casters kit, rack levelling feet, adjustable vertical mounting rails, roof |
| Colour: | Black |
| Rack size: | 19" |
| Height (rack units): | 42U |
| Dimensions (wxdxh): | 60 cm x 107 cm x 199 cm |
| Weight: | 141 kg |
| Features: | Lockable side panel |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas Two compartment enclosure for colocation facilities with customers requiring a minimal amount of rack space. This multi-tenant, security enhanced enclosure is provided with a compact width to optimize data center space. Funkcijos Divided enclosure with two secure rackmount bays Security cover for rear accessory channel Top and bottom equipment mounting rails adjust independently Combination lock handle standard NetShelter SX Colocation 2 x 20U 600mm Wide x 1070mm Deep Enclosure with Sides Black |
| Product description: | APC NetShelter SX Colocation 2 x 20U Enclosure with Sides - rack - 42U |
| Product type: | Rack |
| Package content: | Rack casters kit, rack levelling feet, adjustable vertical mounting rails, roof |
| Colour: | Black |
| Rack size: | 19" |
| Height (rack units): | 42U |
| Dimensions (wxdxh): | 60 cm x 107 cm x 199 cm |
| Weight: | 141 kg |
| Features: | Lockable side panel |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
Two compartment enclosure for colocation facilities with customers requiring a minimal amount of rack space. This multi-tenant, security enhanced enclosure is provided with a compact width to optimize data center space.
Funkcijos
Divided enclosure with two secure rackmount bays
Security cover for rear accessory channel
Top and bottom equipment mounting rails adjust independently
Combination lock handle standard
NetShelter SX Colocation 2 x 20U 600mm Wide x 1070mm Deep Enclosure with Sides Black