APC NetShelter SX Colocation 2 x 20U 600mm Wide x 1070mm Deep Enclosure with Sides Black
Gamintojas: Schneider Electric
Prekės kodas (MPN): AR3200
Prekės kodas (MPN): AR3200
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 3100,97 € | |
| S2 | - / - | 3271,57 € | |
| S5 | - / - | 3350,16 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 1070.00 mm |
| Gross height (mm): | 1991.00 mm |
| Gross weight: | 168.35 kg |
| Gross width (mm): | 600.00 mm |
| Net weight: | 140.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 22120.00 g |
| Plastic (No PET): | 5530.00 g |
| Tare weight (kg): | 27.65 kg |
| Volume (m3): | 1.28 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas Two compartment enclosure for colocation facilities with customers requiring a minimal amount of rack space. This multi-tenant, security enhanced enclosure is provided with a compact width to optimize data center space. Funkcijos Divided enclosure with two secure rackmount bays Security cover for rear accessory channel Top and bottom equipment mounting rails adjust independently Combination lock handle standard NetShelter SX Colocation 2 x 20U 600mm Wide x 1070mm Deep Enclosure with Sides Black |
| Gross depth (mm): | 1070.00 mm |
| Gross height (mm): | 1991.00 mm |
| Gross weight: | 168.35 kg |
| Gross width (mm): | 600.00 mm |
| Net weight: | 140.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 22120.00 g |
| Plastic (No PET): | 5530.00 g |
| Tare weight (kg): | 27.65 kg |
| Volume (m3): | 1.28 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas
Two compartment enclosure for colocation facilities with customers requiring a minimal amount of rack space. This multi-tenant, security enhanced enclosure is provided with a compact width to optimize data center space.
Funkcijos
Divided enclosure with two secure rackmount bays
Security cover for rear accessory channel
Top and bottom equipment mounting rails adjust independently
Combination lock handle standard
NetShelter SX Colocation 2 x 20U 600mm Wide x 1070mm Deep Enclosure with Sides Black