APC NetShelter SX 48U 600mm Wide x 1200m
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): AR3307
Prekės kodas (MPN): AR3307
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 3633,94 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | APC NetShelter SX Enclosure with Roof and Sides - rack - 48U |
| Product type: | Rack |
| Colour: | Black |
| Rack size: | 19" |
| Height (rack units): | 48U |
| Dimensions (wxdxh): | 60 cm x 120 cm x 226 cm |
| Weight: | 150 kg |
| Features: | Wheels |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas The APC NetShelter SX is the next generation rack enclosure solution influenced by 10 years of customer feedback and addresses current IT market trends for high-density server and networking applications. With a strong focus on cooling, power distribution, cable management and environmental monitoring, the NetShelter SX provides a reliable rack-mounting environment for mission-critical equipment. |
| Product description: | APC NetShelter SX Enclosure with Roof and Sides - rack - 48U |
| Product type: | Rack |
| Colour: | Black |
| Rack size: | 19" |
| Height (rack units): | 48U |
| Dimensions (wxdxh): | 60 cm x 120 cm x 226 cm |
| Weight: | 150 kg |
| Features: | Wheels |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
The APC NetShelter SX is the next generation rack enclosure solution influenced by 10 years of customer feedback and addresses current IT market trends for high-density server and networking applications. With a strong focus on cooling, power distribution, cable management and environmental monitoring, the NetShelter SX provides a reliable rack-mounting environment for mission-critical equipment.