APC NetShelter SX 48U 600mm Wide
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): AR3107
Prekės kodas (MPN): AR3107
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2707,02 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | APC NetShelter SX - rack - 48U |
| Product type: | Rack |
| Package content: | 2 perforated doors, side panels, keys, baying hardware, levelling feet |
| Colour: | Black |
| Rack size: | 19" |
| Height (rack units): | 48U |
| Dimensions (wxdxh): | 60 cm x 107 cm x 225.8 cm |
| Weight: | 138.23 kg |
| Features: | Lockable front door, lockable rear door, keyed alike, lockable side panel, split rear door, quick release |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
| Designed for: | P/N: SUA1000RM2U, SUA1000RM2U-TU, SUA1000RMI2U, SUA2200RMXLI3U, SUA5000RMI5U |
Aprašymas NetShelter SX enclosures are optimized for use with high capacity cable management systems that attach to equipment mounting rails inside enclosures aligning with equipment mounting u-spaces and provide channels for routing and managing cabling. Funkcijos Tall enclosure with 48U spaces for additional equipment Compact width to optimize data center space For low to medium density server and networking application |
| Product description: | APC NetShelter SX - rack - 48U |
| Product type: | Rack |
| Package content: | 2 perforated doors, side panels, keys, baying hardware, levelling feet |
| Colour: | Black |
| Rack size: | 19" |
| Height (rack units): | 48U |
| Dimensions (wxdxh): | 60 cm x 107 cm x 225.8 cm |
| Weight: | 138.23 kg |
| Features: | Lockable front door, lockable rear door, keyed alike, lockable side panel, split rear door, quick release |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
| Designed for: | P/N: SUA1000RM2U, SUA1000RM2U-TU, SUA1000RMI2U, SUA2200RMXLI3U, SUA5000RMI5U |
Aprašymas
NetShelter SX enclosures are optimized for use with high capacity cable management systems that attach to equipment mounting rails inside enclosures aligning with equipment mounting u-spaces and provide channels for routing and managing cabling.
Funkcijos
Tall enclosure with 48U spaces for additional equipment
Compact width to optimize data center space
For low to medium density server and networking application