APC NetShelter SX 42U Server Rack Enclosure 600mm x 1070mm w/ Sides Black
Gamintojas: Schneider Electric
Prekės kodas (MPN): AR3100
Prekės kodas (MPN): AR3100
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 2282,77 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 1070.00 mm |
| Gross height (mm): | 1991.00 mm |
| Gross weight: | 144.55 kg |
| Gross width (mm): | 600.00 mm |
| Net weight: | 125.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 15568.00 g |
| Plastic (No PET): | 3892.00 g |
| Tare weight (kg): | 19.46 kg |
| Volume (m3): | 1.28 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 1070.00 mm |
| Gross height (mm): | 1991.00 mm |
| Gross weight: | 144.55 kg |
| Gross width (mm): | 600.00 mm |
| Net weight: | 125.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 15568.00 g |
| Plastic (No PET): | 3892.00 g |
| Tare weight (kg): | 19.46 kg |
| Volume (m3): | 1.28 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |