APC NetShelter SX 42U 750mm Wide x 1070mm Deep Networking Enclosure with Sides Black
Gamintojas: Schneider Electric
Prekės kodas (MPN): AR3140
Prekės kodas (MPN): AR3140
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 3755,52 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 1070.00 mm |
| Gross height (mm): | 1991.00 mm |
| Gross weight: | 168.18 kg |
| Gross width (mm): | 750.00 mm |
| Net weight: | 155.95 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 9784.00 g |
| Plastic (No PET): | 2446.00 g |
| Tare weight (kg): | 12.23 kg |
| Volume (m3): | 1.60 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 1070.00 mm |
| Gross height (mm): | 1991.00 mm |
| Gross weight: | 168.18 kg |
| Gross width (mm): | 750.00 mm |
| Net weight: | 155.95 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 9784.00 g |
| Plastic (No PET): | 2446.00 g |
| Tare weight (kg): | 12.23 kg |
| Volume (m3): | 1.60 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |