APC NetShelter SX 42U 600x1070 no doors
Gamintojas: APC
Prekės kodas (MPN): AR3100X610
Prekės kodas (MPN): AR3100X610
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1878,49 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | APC NetShelter SX Deep Enclosure Without Doors - rack - 42U |
| Product type: | Rack |
| Package content: | Rack levelling feet, side panels, keys |
| Colour: | Black |
| Rack size: | 19" |
| Height (rack units): | 42U |
| Product material: | Steel |
| Dimensions (wxdxh): | 60 cm x 107 cm x 199.1 cm |
| Weight: | 125.09 kg |
| Features: | Key lock, integrated cable management |
| Telescopic handle / wheels: | Yes |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas The APC NetShelter is a multi-functional rack enclosure influenced by customer feedback from around the world. These enclosures are designed to meet current IT market trends and applications ranging from high density computing and networking to broadcast and audio-video. With a strong focus on cooling, power distribution, cable management and environmental monitoring, the NetShelter enclosure provides a reliable rack-mounting environment for mission-critical equipment. |
| Product description: | APC NetShelter SX Deep Enclosure Without Doors - rack - 42U |
| Product type: | Rack |
| Package content: | Rack levelling feet, side panels, keys |
| Colour: | Black |
| Rack size: | 19" |
| Height (rack units): | 42U |
| Product material: | Steel |
| Dimensions (wxdxh): | 60 cm x 107 cm x 199.1 cm |
| Weight: | 125.09 kg |
| Features: | Key lock, integrated cable management |
| Telescopic handle / wheels: | Yes |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
The APC NetShelter is a multi-functional rack enclosure influenced by customer feedback from around the world. These enclosures are designed to meet current IT market trends and applications ranging from high density computing and networking to broadcast and audio-video. With a strong focus on cooling, power distribution, cable management and environmental monitoring, the NetShelter enclosure provides a reliable rack-mounting environment for mission-critical equipment.