APC NetShelter SX 24U 600mm x 1070mm Deep Enclosure
Gamintojas: Schneider Electric
Prekės kodas (MPN): AR3104
Prekės kodas (MPN): AR3104
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1930,94 € | |
| S2 | - / - | 1970,87 € | |
| S5 | 1 vnt. 1-3 d.d. 1 / - vnt. |
2111,83 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 1070.00 mm |
| Gross height (mm): | 1198.50 mm |
| Gross weight: | 106.82 kg |
| Gross width (mm): | 600.00 mm |
| Net weight: | 89.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 14184.00 g |
| Plastic (No PET): | 3546.00 g |
| Tare weight (kg): | 17.73 kg |
| Volume (m3): | 0.77 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas Rack enclosures with advanced cooling, power distribution, and cable management for server and networking applications in IT environments. Funkcijos Multi-vendor equipment compatibility Roof and base cable access Powder coat paint finish NetShelter SX 24U 600mm Wide x 1070mm Deep Enclosure with Sides Black |
| Gross depth (mm): | 1070.00 mm |
| Gross height (mm): | 1198.50 mm |
| Gross weight: | 106.82 kg |
| Gross width (mm): | 600.00 mm |
| Net weight: | 89.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 14184.00 g |
| Plastic (No PET): | 3546.00 g |
| Tare weight (kg): | 17.73 kg |
| Volume (m3): | 0.77 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas
Rack enclosures with advanced cooling, power distribution, and cable management for server and networking applications in IT environments.
Funkcijos
Multi-vendor equipment compatibility
Roof and base cable access
Powder coat paint finish
NetShelter SX 24U 600mm Wide x 1070mm Deep Enclosure with Sides Black