APC NetShelter SX 18U Server Rack Enclosure 600mm x 900mm w/ Sides Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 1407,21 € | ||
| S1 | - / - | 1351,66 € | ||
| S2 | - / - | 1458,58 € | ||
| S5 | 1 vnt. 1-3 d.d. 1 / - vnt. |
1504,39 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Type: | Rack |
| Technology: | - |
| Compatibility: | 18U |
| Interface: | - |
| Packagecontents: | - |
| Systemrequirements: | - |
| Color: | Black |
| Width: | 600 mm |
| Depth: | 900 mm |
| Height: | 925 mm |
| Grossweight: | - |
| Warranty: | 2 years |
Aprašymas NetShelter SX enclosures are optimized for use with high capacity cable management systems that attach to equipment mounting rails inside enclosures aligning with equipment mounting u-spaces and provide channels for routing and managing cabling. Funkcijos Eyebolt support integrated into enclosure frame Easily removable cable access roof Half-height side panels and option with brush strips for pass-through Quick release doors Perforated front door with curved profile Simple selection Enclosure adjustment tools and hardware provided Integrated electrical grounding |
Aprašymas
NetShelter SX enclosures are optimized for use with high capacity cable management systems that attach to equipment mounting rails inside enclosures aligning with equipment mounting u-spaces and provide channels for routing and managing cabling.
Funkcijos
Eyebolt support integrated into enclosure frame
Easily removable cable access roof
Half-height side panels and option with brush strips for pass-through
Quick release doors
Perforated front door with curved profile
Simple selection
Enclosure adjustment tools and hardware provided
Integrated electrical grounding