APC NetShelter SX 12U Server Rack Enclosure 600mm x 900mm w/ Sides Black
Gamintojas: Schneider Electric
Prekės kodas (MPN): AR3003
Prekės kodas (MPN): AR3003
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1093,11 € | |
| S2 | - / - | 1126,54 € | |
| S3 | - / - | 1137,99 € | |
| S5 | 1 vnt. 1-3 d.d. 1 / - vnt. |
1231,63 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 900.00 mm |
| Gross height (mm): | 658.00 mm |
| Gross weight: | 75.00 kg |
| Gross width (mm): | 600.00 mm |
| Net weight: | 53.98 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 16816.00 g |
| Plastic (No PET): | 4204.00 g |
| Tare weight (kg): | 21.02 kg |
| Volume (m3): | 0.36 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas NetShelter SX enclosures are optimized for use with high capacity cable management systems that attach to equipment mounting rails inside enclosures aligning with equipment mounting u-spaces and provide channels for routing and managing cabling. Funkcijos Eyebolt support integrated into enclosure frame Easily removable cable access roof Half-height side panels and option with brush strips for pass-through Quick release doors Perforated front door with curved profile Simple selection Enclosure adjustment tools and hardware provided Integrated electrical grounding |
| Gross depth (mm): | 900.00 mm |
| Gross height (mm): | 658.00 mm |
| Gross weight: | 75.00 kg |
| Gross width (mm): | 600.00 mm |
| Net weight: | 53.98 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 16816.00 g |
| Plastic (No PET): | 4204.00 g |
| Tare weight (kg): | 21.02 kg |
| Volume (m3): | 0.36 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Schneider Electric |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas
NetShelter SX enclosures are optimized for use with high capacity cable management systems that attach to equipment mounting rails inside enclosures aligning with equipment mounting u-spaces and provide channels for routing and managing cabling.
Funkcijos
Eyebolt support integrated into enclosure frame
Easily removable cable access roof
Half-height side panels and option with brush strips for pass-through
Quick release doors
Perforated front door with curved profile
Simple selection
Enclosure adjustment tools and hardware provided
Integrated electrical grounding