APC MGE GALAXY 5500 80KVA 400V
Gamintojas: APC
Prekės kodas (MPN): G55TUPSU80HS
Prekės kodas (MPN): G55TUPSU80HS
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 19139,81 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Ups devices and accessories: | Yes |
| Output power, w: | 72000 |
| Certification: | CE, EN/IEC 62040-3, IEC 62040-1-2, IEC 62040-2, ISO 9001, TUV, VDE |
| Battery recharge time, h: | 10 |
| Noise level, db: | 61.4 |
| Nominal input voltage, v: | 400V 3PH, 380, 415 |
| Nominal output voltage, v: | 400V 3PH, 380, 415 |
| Input connection: | Hard Wire 4-wire (3PH + G), Hard Wire 4-wire (3PH + N) |
| Output power capacity (va): | 80000 |
| Input frequency, hz: | 45 - 65 |
| Depth, mm: | 850 |
| Height, mm: | 1900 |
| Width, mm: | 712 |
| Weight, kg: | 520 |
MGE Galaxy 5500 80kVA 400V Single UPS, Start-up 5x8 A versatile 3-phase UPS for facility, industrial and data center applications. Configurable system with a comprehensive range of accessories to meet your application demands. |
| Ups devices and accessories: | Yes |
| Output power, w: | 72000 |
| Certification: | CE, EN/IEC 62040-3, IEC 62040-1-2, IEC 62040-2, ISO 9001, TUV, VDE |
| Battery recharge time, h: | 10 |
| Noise level, db: | 61.4 |
| Nominal input voltage, v: | 400V 3PH, 380, 415 |
| Nominal output voltage, v: | 400V 3PH, 380, 415 |
| Input connection: | Hard Wire 4-wire (3PH + G), Hard Wire 4-wire (3PH + N) |
| Output power capacity (va): | 80000 |
| Input frequency, hz: | 45 - 65 |
| Depth, mm: | 850 |
| Height, mm: | 1900 |
| Width, mm: | 712 |
| Weight, kg: | 520 |
MGE Galaxy 5500 80kVA 400V Single UPS, Start-up 5x8
A versatile 3-phase UPS for facility, industrial and data center applications. Configurable system with a comprehensive range of accessories to meet your application demands.