Anker Power Bank | MagGo | 10000 mAh | White
Gamintojas: Anker
Prekės kodas (MPN): A1664H21
Prekės kodas (MPN): A1664H21
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d.60 vnt. 2026-05-04 3 / 60 vnt. | - | 83,72 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 328.00 mm |
| Gross height (mm): | 315.00 mm |
| Gross weight: | 0.41 kg |
| Gross width (mm): | 185.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 25.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.21 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Anker |
| Palette Qty: | 45 pc(s) |
| Colour of product: | White |
| Battery capacity: | 10000 mAh |
| Producer product name: | MagGo |
| Producer product family: | Power Bank |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 328.00 mm |
| Gross height (mm): | 315.00 mm |
| Gross weight: | 0.41 kg |
| Gross width (mm): | 185.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 25.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.21 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Anker |
| Palette Qty: | 45 pc(s) |
| Colour of product: | White |
| Battery capacity: | 10000 mAh |
| Producer product name: | MagGo |
| Producer product family: | Power Bank |
| Warranty: | 24 month(s) |