Anker Power Bank | A1689H21 | 20000 mAh | White
Gamintojas: Anker
Prekės kodas (MPN): A1689H21
Prekės kodas (MPN): A1689H21
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 72 vnt. 2026-07-13 - / 72 vnt. | - | 41,84 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 119.90 mm |
| Gross height (mm): | 31.40 mm |
| Gross weight: | 0.368 kg |
| Gross width (mm): | 73.40 mm |
| Net weight: | 0.36 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 0.01 g |
| Tare weight (kg): | 0.013 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Anker |
| Colour of product: | White |
| Battery capacity: | 20000 mAh |
| USB input port type: | USB-C |
| Producer product name: | A1689H21 |
| Producer product family: | Power Bank |
| Palette Qty: | 2717 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 119.90 mm |
| Gross height (mm): | 31.40 mm |
| Gross weight: | 0.368 kg |
| Gross width (mm): | 73.40 mm |
| Net weight: | 0.36 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 0.01 g |
| Tare weight (kg): | 0.013 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Anker |
| Colour of product: | White |
| Battery capacity: | 20000 mAh |
| USB input port type: | USB-C |
| Producer product name: | A1689H21 |
| Producer product family: | Power Bank |
| Palette Qty: | 2717 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |