Anker Nebula Mars 3 | Full HD (1920x1080) | 1000 ANSI lumens | Black | Wi-Fi
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d.2 vnt. 2026-04-29 4 / 2 vnt. | 1435,19 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 327.00 mm |
| Gross height (mm): | 313.00 mm |
| Gross weight: | 6.20 kg |
| Gross width (mm): | 226.00 mm |
| Net weight: | 4.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1400.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.70 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Anker Nebula |
| Throw ratio: | 1.2 |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Colour of product: | Black |
| Brightness: | 1000 ANSI lumens |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | Mars 3 |
| Producer product family: | Projector |
| Contrast ratio: | 400:1 |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Palette Qty: | 37 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 327.00 mm |
| Gross height (mm): | 313.00 mm |
| Gross weight: | 6.20 kg |
| Gross width (mm): | 226.00 mm |
| Net weight: | 4.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1400.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.70 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Anker Nebula |
| Throw ratio: | 1.2 |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Colour of product: | Black |
| Brightness: | 1000 ANSI lumens |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | Mars 3 |
| Producer product family: | Projector |
| Contrast ratio: | 400:1 |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Palette Qty: | 37 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |