Anker Nebula Capsule 3 Mini Portable Laser Projector | Full HD (1920x1080) | 300 ANSI lumens | Black | Wi-Fi
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 6 vnt. 1-5 d.d.6 vnt. 2026-06-15 6 / 6 vnt. | 615,92 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 311.50 mm |
| Gross height (mm): | 304.50 mm |
| Gross weight: | 0.86 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 0.83 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 24.00 g |
| Plastic (No PET): | 6.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Anker Nebula |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Brightness: | 300 ANSI lumens |
| Producer product name: | Capsule 3 Mini Portable Laser Projector |
| Contrast ratio: | N/A |
| Throw ratio: | 1.2 |
| Colour of product: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Producer product family: | Mini Portable Laser Projector |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 311.50 mm |
| Gross height (mm): | 304.50 mm |
| Gross weight: | 0.86 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 0.83 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 24.00 g |
| Plastic (No PET): | 6.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Anker Nebula |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Brightness: | 300 ANSI lumens |
| Producer product name: | Capsule 3 Mini Portable Laser Projector |
| Contrast ratio: | N/A |
| Throw ratio: | 1.2 |
| Colour of product: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Producer product family: | Mini Portable Laser Projector |
| Warranty: | 24 month(s) |