Anker Nebula | Mars 3 Air Google TV Projector with Built-In Netflix | Full HD (1920x1080) | 400 ANSI lumens | Black | Wi-Fi
Gamintojas: Anker Nebula
Prekės kodas (MPN): D2325212
Prekės kodas (MPN): D2325212
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 19 vnt. 2026-05-22 - / 19 vnt. | 737,89 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 311.50 mm |
| Gross height (mm): | 304.50 mm |
| Gross weight: | 1.77 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 1.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 56.00 g |
| Plastic (No PET): | 14.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Anker Nebula |
| Producer product name: | Mars 3 Air Google TV Projector with Built-In Netflix |
| Producer product family: | Google TV Projector with Built-In Netflix |
| Throw ratio: | 1.2:1 |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Colour of product: | Black |
| Brightness: | 400 ANSI lumens |
| Audio system: | Speakers: 2x8W powered by Dolby Audio |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Contrast ratio: | N/A |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Weight: | 1700 g |
| Palette Qty: | 91 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 311.50 mm |
| Gross height (mm): | 304.50 mm |
| Gross weight: | 1.77 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 1.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 56.00 g |
| Plastic (No PET): | 14.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Anker Nebula |
| Producer product name: | Mars 3 Air Google TV Projector with Built-In Netflix |
| Producer product family: | Google TV Projector with Built-In Netflix |
| Throw ratio: | 1.2:1 |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Colour of product: | Black |
| Brightness: | 400 ANSI lumens |
| Audio system: | Speakers: 2x8W powered by Dolby Audio |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Contrast ratio: | N/A |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Weight: | 1700 g |
| Palette Qty: | 91 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |